EVENTY DLA FIRM

Polski
Odkryj
EVENTY DLA FIRM

 

Zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 jak i dla 5 000 osób.
 
Skontaktuj się z nami.

 

 

+48 22 668 81 40                                       INFO@ACCATA.PL
Dla Was
O NAS

Jako firma eventowa działamy na rynku od 2000 roku. Zorganizowaliśmy już ponad kilkaset niezapomnianych wydarzeń na terenie całego kraju i wiele poza jego granicami. Posiadamy własny catering, pełne zaplecze techniczne (oświetlenie, nagłośnienie, aranżacje itp.) oraz kreatywny i profesjonalny zespół. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i dbamy o choćby najmniejszy szczegół eventu.

Doroczne
KOLACJE ŚWIĄTECZNE

Czas świąt to niepowtarzalna okazja do spotkań w gronie najbliższych, przyjaciół i współpracowników. Niezależnie z kim chcesz spędzić ten czas postaramy się, aby był on wyjątkowy.

 

ZOBACZ OFERTĘ ŚWIĄTECZNĄ

 

Wystawne
BANKIETY

Organizujemy bankiety, koktajle firmowe i okolicznościowe. Eventami zajmujemy się kompleksowo. Zapewniamy kreację wydarzenia, opracowanie programu, scenariusz, atrakcje i scenografię oraz pełną logistykę i koordynację wydarzenia.

Wyjątkowe
KONCERTY, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Nasi specjaliści do spraw eventów skontaktują się z managerami, ustalą repertuar, wszelkie szczegóły logistyczne i organizacyjne koncertu. Dodatkowo pomogą dobrać wielkość sceny, nagłośnienie, oświetlenie i dopracują pozostałe szczegóły potrzebne do zorganizowania wydarzenia.

Pełne rozrywki
IMPREZY INTEGRACYJNE

Impreza integracyjna poza niezapomnianymi wrażeniami, to także doskonały sposób na team building. W obecnej chwili wymaga się od pracowników wysokich kwalifikacji zawodowych, kreatywności i silnej osobowości. A wyjazdy pomagają w budowaniu silnego i trwałego zespołu.

Polecamy
PIKNIKI I IMPREZY PLENEROWE

Pikniki firmowe, imprezy na świeżym powietrzu, to nie tylko możliwość dostarczenia Gościom niecodziennych atrakcji. To również sposobność do integracji oraz spędzenia czasu w niezobowiązującej, odprężającej atmosferze.

Nasze
REKOMENDACJE

„… Przedstawiciele firmy ACCATA zawsze dokładali starań, aby  dopasować organizację imprezy do wymagań naszej firmy, a kiedy było to wskazane sugerowali najkorzystniejsze rozwiązania. Usługi były zgodne z wcześniejszymi ustaleniami…”
Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej - Konferencje eksperckie w okresie prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej dla 300 osób. 

***

„… Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenie wynikające z owocnej współpracy należy sadzić, iż ACCATA Sp z o.o. dokłada wszelkich możliwych starań, aby Klienci korzystający z jej usług byli zawsze usatysfakcjonowani…”
Otwarcie Sali Ziemi  - Bankiet z okazji Otwarcia Sali Ziemi w Centrum Konferencyjno-Kongresowym.

 
Nasze
OBIEKTY

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obiektami.