CATERING DLA FIRM

Polski
Wszechstronny
CATERING DLA FIRM

Dowiedź się
O NAS

ACCATA Catering to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2001 r. nieprzerwanie podbija serca i uwodzi podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy niezawodną obsługę, elegancką aranżację stołów, dekoracje kwiatowe i wyrafinowane menu, skomponowane odpowiednio do rodzaju i tematyki eventu. ACCATA Catering świadczy usługi na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Najwyższej jakości dania kuchni polskiej, regionalnej, specjały kuchni śródziemnomorskiej, wegańskiej oraz menu eco, bio i allergy free to tylko niektóre z naszych propozycji.

Zapraszamy
LIVE COOKING

Live cooking to doskonałe uzupełnienie standardowego bufetu czy kolacji serwowanej. Dania są przygotowywane przez kucharzy ACCATA Catering w obecności Gości. Przyciągają zapachem i zachwycają smakiem. Wśród naszych stacji live cooking największą popularnością cieszą się – stacja włoska z bogatym wyborem past i śródziemnomorska, w której królują owoce morza.

Gale, bankiety
CATERING UROCZYSTY

ACCATA Catering to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2001 r. nieprzerwanie podbija serca i uwodzi podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy niezawodną obsługę, elegancką aranżację stołów, dekoracje kwiatowe i wyrafinowane menu, skomponowane odpowiednio do rodzaju i tematyki eventu. Uroczyste przyjęcie wymaga profesjonalnego dopracowania każdego szczegółu, dzięki naszemu doświadczeniu zadbamy o każdy element. Przygotowane przez nas menu sprawi, że przeniesiecie się Państwo w podróż pełną zachwycających smaków i kulinarnych uniesień.

Wypróbuj nasze
WARSZTATY KULINARNE

ACCATA Catering posiada szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji. Warsztaty kulinarne to jedna z nich. Jest to idealne rozwiązanie na spotkanie team-buildingowe, na którym zarówno pasjonaci, jak i początkujący adepci sztuki kulinarnej, odkryją tajniki przygotowywania specjałów naszego Szefa Kuchni. Uczestników czeka kulinarna przygoda, odkrywanie nowych smaków i pyszny finał w postaci własnoręcznie wykonanego dania.

Business
CATERING

ACCATA Catering obsługuje wydarzenia począwszy od małych spotkań po duże prestiżowe kongresy czy szkolenia. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz własny sprzęt i perfekcyjna organizacja umożliwiają nam działanie na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy kompleksową usługę cateringową. Proponowane przez nas dania to synteza znakomitego wyglądu, precyzji wykonania oraz oryginalnego i obłędnego smaku.

Obsługujemy
KOMPLEKSOWO

Aranżacja bufetów, prezentacja dań i logistyka wydarzenia, to elementy, które skupiają uwagę naszych specjalistów. Załoga kelnerska, szef kuchni, kucharze, managerowie oraz specjaliści z działu handlowego, to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Uwielbiają podążać za nowymi trendami, wyszukiwać niestandardowe połączenia smaków, a także inspirować się klasyką.

Pikniki & Garden party
catering plenerowy

Catering plenerowy to nasza specjalność. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w imprezach firmowych na 1500 osób, garden party organizowanych dla zarządu spółek, jak i piknikach ze sprzedażą detaliczną. Menu grillowe, kuchnia polska czy specjały dla dzieci to tylko niektóre z propozycji jakie mamy w swojej bogatej ofercie.
Organizujemy także imprezy plenerowe w naszym obiekcie - Osada Grill&Bar.

NASZE REALIZACJE

 

Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nierucho-mości Komercyjnych, Monachium - 600 os. 
Międzynarodowe Targi Spożywcze, EXPO STYL, Kolonia - 700 os.
Międzynarodowe Targi Jachtów i Łodzi, BOOT, Dusseldorf - 1800 os.
Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness FIWE, EXPO XXI, Warszawa - 10000 os.,
Targi Wargaming, EXPO XXI, Warszawa - 20000 os.
Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej, Centrum Nauki Kopernik, Warszawa – 300 os.
Otwarcie Sali Ziemi, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań - 1500 os.
Międzynarodowe Zawody Jeździeckie CAVALIADA, Hala Torwar, Warszawa – 2000 os.
25-lecie KOPEX, Szyb Wilson, Katowice – 800 os.