OSADA GRILL&BAR

Polski
Odkryj
OSADA GRILL&BAR
Magicznie
OGRODY

Piękne ogrody Osady stanowią doskonały azyl, źródło spokoju i pozwalają zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Doskonale nadają się na spotkanie w rodzinnym gronie, jak i na wypad ze znajomymi. Rajska aura, jaką roztacza to miejsce, pozwala naszym Gościom na relaks i daje chwilę wytchnienia od pośpiechu, pędu codzienności. Natura, zieleń, przestrzeń oraz doskonale przygotowane dania grillowe są prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Spotkaj się z nami
PRZYJĘCIA

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego z nas. Szczególny, rodzinny charakter tych spotkań wymaga profesjonalnej obsługi i odpowiednio dobranego menu. Dzięki doświadczeniu i pasji zespół Osady zorganizuje dla Państwa iście biesiadne spotkanie z doskonałą kuchnią na pierwszym planie. Każde wydarzenie traktowane jest indywidualnie, dzięki czemu wymarzone przyjęcie jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy
STREFA ROZRYWKI

Osada Grill&Bar skradła już niejedno serce. Dzięki ogrodom można zorganizować tutaj zarówno imprezę plenerową jak i pod zadaszeniem. Scena widoczna zarówno z wnętrza namiotu jak i ogrodu daje dużo możliwości, a grillowanie na żywym ogniu sprawia, że dania są istnym arcydziełem. Kolejnymi atutami są lokalizacja i duży parking. Goszcząc w Osada Grill&Bar można skorzystać również z szerokiej oferty partnerów - Restauracji Włoskiej Navona i Klubu Arco - znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Miejsce
KONFERENCJE

Impreza firmowa, piknik, grill party, szkolenie czy świąteczna kolacja? Osada Grill&Bar, to idealne miejsce do organizacji eventu. Oddajemy do Państwa dyspozycji całoroczny namiot membranowy o łącznej powierzchni 570 m2 oraz starannie wypielęgnowane ogrody o powierzchni aż 1500 m2. Drewniane ławy, grill i wielka scena dopełniają to miejsce tworząc unikatową i klimatyczną przestrzeń przyjazną evnetom. Miłośnicy biesiadnych klimatów i kuchni polskiej znajdą tu swoją przystań. Osada Grill&Bar świetnie sprawdza się także przy organizacji pikników i imprez dla dzieci. Plac zabaw we frontowym ogrodzie, zielony teren w tylnej części i przestronna przestrzeń namiotu to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Czas ne
EVENTY

Niemal nieograniczone możliwości aranżacji, jakie stwarza główna część namiotu, sprawiają, że chętnie organizowane są tutaj zarówno jubileusze, imprezy integracyjne, jak i wydarzenia medialne. Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to tylko niektóre z imprez jakie miały u nas miejsce. Co roku latem odbywają się koncerty, oglądamy mecze na wielkim ekranie, gościmy stenduperów i występy grup tanecznych. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez firmowych i rodzinnych.

Osada Grill&Bar to namiot membranowy oraz dwa magiczne ogrody. Całość tworzy miejsce idealne pod eventy i wydarzenia kulturalne. Sprzyja także spotkaniom i chwilii ucieczki od pędu miejskiego życia.

***

Magiczne miejsce w środku Warszawy... 

 
PRZEJDŹ NA STRONĘ OSADA GRILL&BAR