KLUB ARCO

Polski
Rozrywkowy
KLUB ARCO

Klub Arco to dwa niezależne poziomy, w pełni wyposażona sala taneczna, trzy bary, duża, a jednocześnie kameralna przestrzeń oraz bilard, sala zabaw dla dzieci i wiele więcej.

***

Uwielbiamy to miejsce... 

 
WIĘCEJ NA www.arco-bowling.pl
Jedno miejsce
WIELE MOŻLIWOŚCI

Dwa niezależne poziomy, w pełni wyposażona sala taneczna, trzy bary, duża, a jednocześnie kameralna przestrzeń oraz łatwa możliwość podziału i aranżacji sprawia, że Klub Arco, to idealne miejsce na event.

Klub Arco powstał w 2000 roku i od tej pory jest cenionym partnerem w organizowaniu eventów. To miejsce, gdzie swój jubileusz świętowały najbardziej znane marki. Z sukcesem organizujemy zarówno wydarzenia na półtora tysiąca osób, jak i te kameralne.

Jubileusze & konferencje
Przestrzeń evnetowa

Powierzchnia 2500 m2 zlokalizowanego na Warszawskiej Ochocie Klubu Arco pomieści nawet 2000 osób. Nasze eventy wyróżnia największy w Polsce bowling oraz wyśmienita kuchnia. Całość obiektu jest klimatyzowana. Atutem jest także lokalizacja blisko centrum z dobrym połączeniem komunikacyjnym oraz parkingami - podziemnym i zewnętrznym. Odwiedzając Klub Arco można skorzystać z oferty partnerów - Restauracji Włoskiej Navona i Osada Grill&Bar, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Dla każdego
STREFA ROZRYWKI

Klub Arco posiada 32 tory bowlingowe na dwóch piętrach. Wszystkie wyposażone są w opcjonalny system bumper bowling, czyli podnoszone bandy. Wszystko po to, aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie mają żadnych problemów
z trafianiem w kręgle. Pięciopoziomowe miejsce zabawy ze zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Bilard, stoły do piłkarzyków i wielofunkcyjne sale do wynajęcia tworzą całość przyjazną organizacji rodzinnych spotkań z mnóstwem atrakcji.

Nietuzinkowy
KLUB ARCO

Klubu Arco posiada dwa piętra i dwie różne aranżacje wnętrza. Parter utrzymany to połączenie złota, szarości i ultramaryny, króluje tutaj połączenie stylu industrialnego z elementami surowego drewna i klimatycznych archiwalnych fotografii. Natomiast góra w utrzymana jest w żywych kolorach. Całość tworzy spójny klimat i daje możliwości organizowania spójnych koncepcyjnie eventów na obu kondygnacjach.

Klub Arco to miejsce gdzie króluje świetna kuchnia. Dbamy nie tylko o smak, ale także o wygląd potraw. Bufety, stoły ze słodkościami oraz menu a’la carte to propozycje przygotowane w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję naszych kucharzy.